Dubai Uçak Seferleri

Vize Merkezi olarak hazırlamış olduğumuz Dubai Uçak Seferleri sayfamız üzerinden seyahate ilişkin detaylı bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Halil Batu
Halil Batu tarafından yazıldı. 03 Ekim 2022 0 yorum 3611 görüntüleme
Uçak Seferleri

Vize Merkezi olarak hazırlamış olduğumuz Dubai Uçak Seferleri sayfamız üzerinden seyahate ilişkin detaylı bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Dubai turistik ve ticari amaçlarla sıklıkla ziyaret edilen ülkelerin başında gelmektedir. Söz konusu BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) 7 emirliğinin de her geçen gün popülaritesini artırmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri 7 emirliği içerisinde aldığı ziyaret sayısı göz önünde bulundurulduğunda Dubai ön plana çıkan şehirler arasında yer almaktadır.

Dubai’ye duyulan bu ilgi sayesinde birçok vize Birleşik Arap Emirlikleri için vize talebinde bulunmaktadır. Kurum olarak Dubai vize işlemleri için başvuru sahiplerine profesyonel danışmanlık desteği sağlamakta olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Bu sayede başvurunun konsolosluğun talep ettiği şekilde gerçekleştirilebilmesine olanak tanımaktayız. Kurumumuz desteği ile gerçekleştirilen Dubai vize taleplerinde başvuru sahibinin şahsen bulunması şartı aranmamaktadır. Bu sayede başvuru sahibi temsilcilerimiz tarafından şahsı adına yapılan işlemleri uzaktan rahatlıkla takip edebilmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Hususi Yeşil Pasaport, Hizmet Gri Pasaport ve Diplomatik Siyah Pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 ikame gününü aşmayacak BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) seyahatleri için vize sahibi olma zorunluluğundan muaf tutulmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahiplerinin BAE sınırları içerisine giriş yapmadan önce vize sahibi olmaları gerekmektedir. Dubai vizesine başvurular e-vize (elektronik vize) sistemi üzerinden online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Vize talepleri konsolosluk ile akredite bir şekilde hizmet vermekte olan vize başvuru merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Başvuru sahipleri şahsen konsolosluğa başvuruda bulunamamaktadır. Vize talepleri ortalama 72 saat içerisinde değerlendirilmektedir. Değerlendirmenin olumlu sonuçlanması durumunda vize sonucu başvuru sahibine ait olan elektronik posta adresine gönderilmektedir. Vize talebi oluşturulması sırasında hizmet veren kurumların başvuruları kabul etme ve değerlendirme yetkisi bulunmamaktadır. Dubai vizesi onaylandığı tarih itibariyle 58 gün geçerliliği olan bir vize türüdür. Söz konusu süre içerisinde Dubai uçak biletleri incelendikten sonra uygun tarihler içerisinde ülke sınırları içerisine giriş yapılabilmektedir.

Dubai Uçak Seferleri

BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) 7 emirliğinden biri olan Dubai, sahip olduğu kaynaklar nedeniyle yıl içerisinde oldukça fazla sayıda turist ağırlamaktadır. Turistik gezilerin yanı sıra birçok kişi iş seyahati gibi ticari amaçlarla Dubai’ye seyahat etmektedir. Söz konusu yoğun ilgiden dolayı havayolu şirketleri Dubai seferlerini sık aralıklarla gerçekleştirmektedir. Dubai’ye yapılan seyahat planına uygunluk gösteren gün ve saatte alınmış uçak bileti ve vize ile Birleşik Arap Emirlikleri sınırları içerisine giriş yapılabilmektedir. Dubai, BAE sınırları içerisinde vizenin izin verdiği süre kadar ikamet edilebilmektedir. Vize süresi sona ermeden ülke sınırları içerisinden çıkış yapılması şartı aranmaktadır.

Dubai uçak seferleri ve Dubai vize işlemleri hakkında bilgi almak için kurumumuz temsilcileri ile iletişime geçebilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Alanında uzman kadromuz desteği ile 20 yılı aşkın tecrübemizden faydalanarak vize başvurusunda bulunmak için dubai@vizemerkezi.com elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle