Dubai Büyükelçiliği Ankara

Vize Merkezi olarak hazırlamış olduğumuz Dubai Büyükelçiliği Ankara sayfamız üzerinden konsolosluk hizmetlerine dair detaylı bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Halil Batu
Halil Batu tarafından yazıldı. 03 Ekim 2022 0 yorum 3142 görüntüleme
Ankara

Vize Merkezi olarak hazırlamış olduğumuz Dubai Büyükelçiliği Ankara sayfamız üzerinden konsolosluk hizmetlerine dair detaylı bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Büyükelçilik iletişim bilgileri, adresi, görev bölgesi, resmi tatil günleri ve çalışma saatleri gibi bilgilere buradan ulaşım sağlayabilecek olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) başvuru sahipleri tarafından doğrudan gerçekleştirilen vize taleplerini kabul etmemektedir. Bu nedenle Dubai Büyükelçilikleri yerine başvuru işlemlerinin konsolosluk ile akredite olarak hizmet veren vize başvuru merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilmesi şartı aranmaktadır. Kurumumuz Dubai vizesi talebinde bulunacak olan kişilerin işlemleri sırasında profesyonel danışmanlık desteği sağlamaktadır. İşlemler sırasında başvuru sahibinin şahsen bulunması gibi bir zorunluluk söz konusu olmamaktadır. Bu sayede başvuru sahipleri danışmanlarımızla iletişimde kalarak şahısları adına yapılan işlemlerin tümünü uzaktan rahat bir şekilde takip edebilmektedir.

Dubai Büyükelçiliği Ankara Görev Bölgesi

Ankara Dubai Büyükelçiliği Ankara ve çevre illerinde ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve T.C. Oturum İzni olan BAE vatandaşlarına hizmet vermektedir.

Dubai, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) vize başvuruları ortalama 72 saat içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Başvurunun konsolosluğun yoğun olduğu günlere ya da resmi tatil günlerine denk gelmesi durumunda sonuçlanma gün sayısında farklılıklar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle başvuruların seyahat planını etkilemeyecek bir tarihte gerçekleştirilmiş olması oldukça önem arz etmektedir. Vize talebi oluşturma işlemlerinin BAE seyahati başlangıç tarihinin en az 15 iş günü öncesinde gerçekleştirilmiş olması tavsiye edilmektedir.

Ankara Dubai Büyükelçilik Adresi

Adres: İlkbahar Mahallesi, Galip Erdem Caddesi, 613.Sokak, No:13, Çankaya/Ankara

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Perşembe günleri 09.00 – 16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri vize başvurularının söz konusu gün ve saatlere uygun olarak gerçekleştirilmesi oldukça önem arz etmektedir. BAE vatandaşları süresi dolmak üzere olan pasaportları için konsolosluğun uygun olduğu gün ve saatleri tercih ederek pasaport yenileme başvurusunda bulunabilmektedir.

Kurumumuz desteği ile Dubai vizesi başvurusunda bulunmak için alanında uzman temsilcilerimiz ile şahsen bulunma zorunluluğunuz olmaksızın iletişime geçebilirsiniz. Dubai vize kadromuz ile iletişime geçerek 20 yılı aşkın deneyimimizden faydalanmak için dubai@vizemerkezi.com elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle